Ubytování Břeclav - Ubytování Břeclav

Ubytování Břeclav nabízí levné a kvalitní ubytování pro své výlety do Lednicko-Valtického areálu a blízkého okolí nebo pro své zaměstnance kteří by měli trávit delší dobu v Břeclavi najdete ho u nás. Levné a kvalitní ubytování – UBYTOVÁNÍ Hana Krčmářová.

Ubytování je vhodné jak pro pracující, tak i pro turisty (celoroční ubytování). Nachází se 10 minut od vlakového a autobusového nádraží, 500m od centra města. Praní prádla je možné za poplatek. K dispozici je venkovní posezení s možností grilování. Připojení k WiFi zdarma, úschovna kol, zdarma parkování v uzavřeném areálu, kantýna. 

Ubytování Břeclav - Popis pokojů

Ubytovna nabízí jedno, dvou, tří až pěti lůžkové pokoje s TV (plazma) na každém pokoji, kuchyňka je na každém patře s možností zapůjčení nádobí. Celkově je k dispozici 74 lůžek. Pokoje jsou vybaveny lednicí, televizorem, povlečenou postelí, stolem a skříní. Společné sprchy na patře (zvlášť ženy a muži). 

Ubytování Břeclav - Gastronomie

Možnost dovozu teplého i studeného jídla (snídaně, oběd, večeře) na základě aktuálního jídelního lístku na recepci. 

Ubytování Břeclav, Břeclav - Okolí

Břeclav a okolí

Oblast Břeclavska se vyznačuje bohatstvím kulturních památek, zasazených do překrásné krajiny Lednicko-valtického areálu, jež byla v roce 1996 zapsána do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, rozprostírající se na ploše téměř 200 km2 krajiny, dlouhodobě přetvářené člověkem v harmonický celek volné přírody, parků, rybníků a kanálů, s řadou významných architektonických staveb, je považována za nejrozsáhlejší komponovanou krajinu v Evropě.

Město Břeclav

Břeclav je okresní město v blízkosti soutoku řek Moravy a Dyje. Patří k nejteplejším oblastem České republiky. Okresní město Břeclav, s více jak 27 tisíci obyvateli, leží 10 km od hranic se Slovenskem, 3 km od Rakouska a 4 km od dálnice Brno-Bratislava. Město Břeclav je výchozí bod k návštěvám mnoha turistických cílů a také se zde nachází množství překrásných cyklistických stezek. Jistě stojí za to navštívit v této úrodné oblasti také některý z velkého množství vinných sklepů.

Ubytování Břeclav - Přístupnost

Z ulice Sovadinova 
U Póny č. 3261/1 
Břeclav 690 02 

GPS souřadnice: 48°45\'42.782\"N, 16°53\'29.364\"E

Další doporučené hotely v kraji

 DOWNTOWN APARTMENT

DOWNTOWN APARTMENT počet hvězdiček: 4

 ...

Adresa: Francouzská 21, Brno

Cena: na dotaz

 Hotel ITVV Hatě

Hotel ITVV Hatě počet hvězdiček: 3

Náš čtyřhvězdičkový hotel se nachází 15 km od města Znojma směrem na Vídeň a nabízí prostorné dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlek a vlastní koupelnou a WC....

Adresa: Hatě 200, Znojmo

Cena: na dotaz

 Hotel Prestige

Hotel Prestige počet hvězdiček: 4

 ...

Adresa: Pražská 100, Znojmo

Cena: 1 430 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace