Hotel Rakovec - Ubytování Brno

Hotel Rakovec se nachází na pravém břehu Brněnské přehrady. Hotel doporučujeme pro rekreační pobyty, ale zklamáni nebudou ani účastníci konferencí, kterou rádi zajistíme v našem hotelu.

Hotel Rakovec - Recepce

Recepce je pro Vás otevřena kdykoliv, co se týče hotelových služeb, náš personál udělá vše pro Vaši spokojenost.

Hotel Rakovec - Popis pokojů

Pokoje jsou typu dvoulůžkového. Možnost obsazení jednou osobou. Pokoje jsou standardně vybaveny luxusnější koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, televizorem s dálkovým ovládáním, psacím stolem a židlemi.

Hotel Rakovec - Gastronomie

Otevírací doba naší restaurace je od 11.30 do 22.00 hodin. Zajišťujeme celodenní stravování. Výběr jídel z bohatého menu. Nabízíme pokrmy z masa, ryb, menu pro vegetariány či grilované speciality. Letní terasa nabízí příjemné posezení venku pro 80 osob s výhledem na přehradu.

Hotel Rakovec, Brno - Okolí

Hotel se nachází v rekreační a klidné oblasti města Brna. K turistickým aktivitám je zpřístupněm nedaleký hrad Veveří. V okolí hotelu se nachází cyklostezky, stezky pro pěší a vodní sporty, neboť hotel je vzdálen pouhých 30 metrů od břehu přehrady.

Hotel Rakovec - Přístupnost

Z Prahy po dálnici D1 150km, výjezd exit 178 na Ostrovačice, 5,5 km rovně, u Nového Dvora vpravo a 6 km okolo hradu, vpravo k hotelu Rakovec.Z Vídně po dálnici A22 10km, vjezd na silnici B7, po 48km nájezd na dálnici D1, výjezd exit 190 na Brno-západ, 6 km stále rovně a vlevo k hotelu RakovecZ Ostravy po dálnici D1 90km, výjezd exit 267 v Olomouci, opět na dálnici D1 40km, výjezd exit 190 na Brno-západ, 7 km stále rovně a pak vlevo na hotel Rakovec

Hotel Rakovec - Další info

Konferenční sál má kapacitu 200 osob. Je to pěkné a útulné prostředí pro pořádání akcí s výhledem na přehradu. Kapacita Lobby baru je 40 osob a nabízí velký výběr káv, nealko nápojů, vín a sektů i teplých pokrmů. Připojení k internetu zdarma v celém hotelovém komplexu Rakovec.

Další doporučené hotely v kraji

 DOWNTOWN APARTMENT

DOWNTOWN APARTMENT počet hvězdiček: 4

 ...

Adresa: Francouzská 21, Brno

Cena: na dotaz

 Hotel ITVV Hatě

Hotel ITVV Hatě počet hvězdiček: 3

Náš čtyřhvězdičkový hotel se nachází 15 km od města Znojma směrem na Vídeň a nabízí prostorné dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlek a vlastní koupelnou a WC....

Adresa: Hatě 200, Znojmo

Cena: na dotaz

 Hotel Prestige

Hotel Prestige počet hvězdiček: 4

 ...

Adresa: Pražská 100, Znojmo

Cena: 1 430 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace